Slide JPG

Web Tasarım & Web Uygulama

İşletmenizin dünyaya açılar kapısıdır. Güncel kodlama teknolojileriyle yazılmış, kurumsal kimliğinize uygun, etkileyici, kullanışlı, mobil ve tablet uyumlu, tüm arama motoru kriterlerinin en üst düzeyde uygulandığı çoklu dil desteğine de sahip web siteleri kuruyor, Yaptığımız web siteleri potansiyel müşterilerinizin size ulaşmasını sağlayacak, ayrıca satışlarınızın artmasına katkıda bulunacaktır. Web Site kurmak için bizi arayınız. 

Web Uygulama ,Cloud Yazılım ile  işletmenize özel dinamik hızlı web uygulama  yazılımları geliştiriyoruz .

 

Tüketiciler ürün ve bilgi için interneti kullanıyor.

Bugün tüketicilerin dörtte üçü, bilgiye, ihtiyacı olan ürünlere ulaşmak için interneti kullanmaktadır. Profesyonelce hazırlanmış kurumsal bir web tasarım projesi, müşterinin size güvenmesini sağlayarak size yeni müşteriler kazandıracak.

 

Arama sonuçlarında yukarılara çıkın.

SEO Arama motoru kurallarına uygun olarak hazırlayacağımız bir web tasarım projesi, sizi, arama sonuçlarında rakiplerinizin önüne taşıyacaktır. Siteniz yayına girdiği anda rekabette bir adım önde olursunuz.

 

Mobil uyumlu web tasarımı

Kullanıcılar artık artan bir şekilde tablet ve akıllı telefonlar web sitelerini gezmektedirler. Google'da mobil, tablet uyumlu siteleri ödüllendireceğini daha önce açıklamıştı. Web sitenizin internette daha fazla görünür olması için mobil uyumluluğu olan ve pagespeed puanı yüksek siteler hazırlıyoruz.