Mava 

Müşteri beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda, teknolojik gelişmeleri takip ederek, sektörel analizler ışığında; ürün gamını ve mevcut ürün kalitesini iyileştirmek, geliştirmek ve sektöre en iyi çözümleri sunmak adına yaptığı Ar-Ge ve Kalite Kontrol çalışmaları ile bu konuya verdiği önemi göstermektedir.

Sektörde söz sahibi olabilmek için inovatif fikirler üretebilmenin, araştırma ve geliştirme faaliyetlerinin sürekliliğinin öneminin farkında olan mava, araştırmacı, deneyimli ve dinamik kadrosuyla çalışmalarını; ortak bilgi farkındalığıyla sürdürmektedir. Bilgi paylaşımını daha etkili hale getirmek ve iletişimi artırmak amacıyla, sektörel fuarlara katılmakta, konferans, seminer ve kongreleri takip etmektedir.

Kalite Kontrol süreci, üretim aşamasında ürünlerin ara kontrolleri ile devam eder. Standardlarda belirlenmiş  yazılım yada mobil uygulama alma sıklığı ve yöntemine göre, ürünlere belirlediği testler uygulanır. Test Sonuçlarına göre devam edilir .

“Kaliteyi sunmak sanattır” felsefesi ile yola çıkan mava her zaman en iyi çözümlerle, en yüksek kalitede ürünleri kullanıcıların hizmetine sunmayı, kullanıcılar için temelden çözüm noktası olmayı amaçlamaktadır. Bu doğrultuda, üretimin her aşamasında kontrollerini titizlikle yapmaktadır. Müşteriye ulaşana kadar ürünlerin bütün testlerden geçmiş olaması olmazsa olmazlarımızdandır . Marmaris Yazılım™, Ar-Ge ve Kalite Kontrol faaliyetleri ile müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Mava  bilgiye ve teknolojiye önem vererek, gerçekleştirdiği Ar-Ge çalışmaları ile ürün ve hizmetlerine inovatif özellikler katmakta, hayata güven ve konfor getirmek için çalışmaktadır.